АКВА ЦЕНТР - фильтры для воды

063 033-58-58

Фільтр Ecosoft FK1252CEMIXA Комплексної очистки

В наличии
Код:000030
Производитель: Ecosoft
Отзывов: 0
Бесплатная доставка

По всей Украине
На следующий день
после заказа

Установка

По желанию от 300 грн
Доступна по Украине

Наши магазины в Одессе

Большой выбор товаров в наличии

Описание продукта

Фільтр Ecosoft FK1252CEMIXA призначений для очищення побутової води у будинку, котеджі, на дачі тощо. Система передбачає використання здебільшого для води із не водопровідних мереж – свердловини або криниці, та при потребі може використовуватися для очищення і водопровідної води у будинках чи квартирах також. Унікальна комплексна засипка фільтра Ecomix A спеціально створена, щоби очищати воду від найбільш поширених забруднень не водопровідної води, а саме видаляє: залізо (II), твердість, органіку, амоній (аміак), марганець. Ecomix A, засипка котра найбільш ефективно працює на проблемній, по концентраціям різних забруднень, воді. Клапан фільтру Clack WS1 CE - є найбільш сучасним та ефективним клапаном для управління подібними системами, україномовний, надійний, зручний у налаштуванні та користуванні. Для корректної роботи фільтра і досягнення потрібного результату очищення води, підбір фільтрів такого типу відбувається на підставі наявного детального аналізу води. Тож, щоби фільтр відповідав поставленному завданню, рекомендуємо звернутися за підбором до спеціалістів нашої компанії. Фільтр Ecosoft FK1252CEMIXA працює в автоматичному режимі. Відповідно до налаштувать, фільтр буде себе періодично самостійно відновлювати (регенерувати). Усе що потрібно від користувача, це періодично поповняти запас таблетованої солі у резервуарі. Які видимі проблеми усуває фільтр? Фільтр усуває проблему утворення вапняного нальоту на сантехніці та на нагрівальних елементах, запобігає жовтому відтінку води, та утворенню жовтих плям на сантехніці (у ванній, умивальнику тощо), усуває неприємні запахи заліза та амонію. Вода стає м’якою на дотик, приємною для шкіри та волосся та без сторонніх запахів. Також м’яка вода дозволяє заощаджувати кошти на використанні миючих засобів, розхід яких суттєво знижується. При використанні очищеної фільтром води, ваша сантехніка зберігатиме робочий стан та відмінний вигляд протягом багатьох років.
Основные характеристки товара
Загрузка Ecomix A
Класс фильтра Оптимальний
Назначение для холодної води
Объем загрузки 50 літрів
Особенности клапан Clack WS1 CE
Очистка от заліза, твердості, амонію
Производительность 1,8 м.куб/год.
Размер соединения 1"
Размеры 160х75х45 (ВхШхГ, см)
Регенерация по об'єму
Страна происхождения Україна
Тип Комплексної очистки
Тип корпуса Колона

Чтобы ваш отзыв прошел модерацию
и был опубликован он должен соответствовать
«Правилам размещения отзывов»

Відповідно до налаштувань, фільтр буде себе періодично самостійно відновлювати (регенерувати). Усе що потрібно від користувача, це періодично поповняти запас таблетованої солі у резервуарі. Витрата солі на одну регенерацію: 5,0 – 8,0кг Ресурс, м3 (при твердості 5 мг-екв/л): 7,0 Ресурс, м3 (при твердості 10 мг-екв/л): 3,5 При правильному використання, надійна та ефективна робота фільтруючого матеріалу Ecomix A забезпечується на період не менш ніж 5 років, та при потребі може бути легко замінений на новий сорбент.
Комплект поставки фільтра: 1) Корпус фільтра; 2) Багатофунціональний керуючий клапан Clack WS1 CE (США); 3) Бак з сольовою системою для регенерації; 4) Унікальний фільтруючий матеріал Ecomix A (Ecosoft, Україна) Фільтр під’єднується до водопроводу постачання холодної води, ефективно очищує її і самостійно контролює усі процеси своєї роботи. Перед фільтром необхідно встановити фільтр механічної очистки води. Далі вода надходить у корпус фільтра, заповнений матеріалом Ecomix A. Матеріал складається із 5-ти компонентів, котрі послідовно затримують розчинене у воді залізо, марганець, органічні забруднення та солі твердості. Після фільтра вода по мережі труб подається далі на усі прибори у будинку – на кухню, у ванну кімнату, у побутову кімнату для пральної машини, котла чи бойлера, та у будь-які інші можливі точки водопровідної мережі. Коли ресурс фільтруючого матеріалу вичерпуватиметься, фільтр самостійно запустить процедуру регенерації, але це відбуватиметься у запрограмований час найменшого споживання води, зазвичай уночі. Електронний керуючий клапан Clack запам’ятовує інтенсивність споживання вами води у різний час, адаптовується під даний режим та забезпечує регенерації таким чином, щоби очищена вода була доступна завжди, коли вона вам потрібна. Регенерація фільтру відбувається у п’ять етапів: 1. Промивка зворотним потоком води. При цьому із фільтруючого матеріалу вимиваються з’єднання заліза та марганцю. 2. Із баку в корпус фільтра подається розчин солі, проходить через матеріал Ecomix, та вимиває з нього солі твердості і органічні речовини, які далі скидаються у каналізацію. 3. Коротка зворотна промивка. Ще раз взрихляється сорбент Ecomix, щоби вимити із нього залишки сольового розчину. 4. Промивка сорбенту Ecomix прямим потоком води для укладення пластів матеріалу у потрібному порядку. 5. Заповнення сольового баку водою, для розчинення солі і підготовки сольового розчину для наступної регенерації. Система готова для подальшого очищення води.

Подобные фильтры

Фільтр Ecosoft FK1252CIMIXP Знезалізнення та пом'якшення води

Фільтр Ecosoft FK1252CIMIXP призначений для очищення побутової води у будинку, котеджі, на дачі тощо. Система передбачає використання здебільшого для води із не водопровідних мереж – свердловини або криниці, та при потребі може використовуватися для ...

21 190.00 грн.
В наличии
Купить
Больше преимуществ
21 190.00 грн.
В наличии
Купить
Фільтр Ecosoft FK1054CEMIXA Комплексної очистки

Фільтр Ecosoft FK1054CEMIXA призначений для очищення побутової води у будинку, котеджі, на дачі тощо. Система передбачає використання здебільшого для води із не водопровідних мереж – свердловини або криниці, та при потребі може використовуватися для ...

28 999.00 грн.
В наличии
Купить
Больше преимуществ
28 999.00 грн.
В наличии
Купить
Фільтр Ecosoft FK1354CEMIXA Комплексної очистки

Фільтр Ecosoft FK1354CEMIXA призначений для очищення побутової води у будинку, котеджі, на дачі тощо. Система передбачає використання здебільшого для води із не водопровідних мереж – свердловини або криниці, та при потребі може використовуватися для ...

37 299.00 грн.
В наличии
Купить
Больше преимуществ
37 299.00 грн.
В наличии
Купить

Вопросы и ответы

Как не ошибиться выбирая фильтр для воды?

Выбирая фильтр для воды, важно понимать его назначение и принцип работы, какими элементами он укомплектован, а значит какие загрязнения он будет удалять, и какую воду в итоге Вы получите. Наши консультанты во время заказа или после заказа, смогут Вам подробно рассказать, чего стоит ожидать от выбранного Вами фильтра воды, и при необходимости скорректируют Ваш выбор к нужной модели.

Фильтр какой фирмы лучше всего покупать?

Рекомендуем вначале выбрать тип фильтра, и уже только тогда выбирать фирму производителя фильтра. В зависимости от типа фильтра (принципа очистки) в первую очередь будет зависеть качество очистки воды. Если с типом фильтра Вы уже определились - обратитесь к нашим консультантам, и они посоветуют какой именно брэнд лучше всего будет отвечать Вашим целям и ожиданиям.


Центр поддержки для детальной информации

Задайте вопрос и получите консультацию эксперта

Приезжайте в магазины АКВА ЦЕНТР

Лучшая возможность получить консультацию и выбрать на месте, фильтры для воды в Одессе.

Радужный 8Б

Радужный 8Б

Магазин работает:
Понедельник - Пятница: 10:00 - 18:00
Суббота и Воскресение - выходные дни

 

Радужный 8Б

Радужный 8Б

Магазин работает: 
Понедельник - Пятница: 10:00 - 18:00
Суббота и Воскресение - выходные дни

Представленный на сайте товар может быть не всегда доступен в наших магазинах.
Наличие интересующего Вас товара в магазине уточняйте, пожалуйста, у менеджеров

Спасибо, в ближайшее время мы ответим на Ваш запрос.