АКВА ЦЕНТР - фильтры для воды

063 033-58-58

Картридж Ecosoft Scalex для фільтрів від накипу

В наличии
Код:000037
Производитель: Ecosoft
Отзывов: 0
Бесплатная доставка

По всей Украине
На следующий день
после заказа

Установка

По желанию от 300 грн
Доступна по Украине

Наши магазины в Одессе

Большой выбор товаров в наличии

Описание продукта

Картридж призначений для використання у фільтрі Ecosoft Scalex для котлів та бойлерів. Всередині картриджа знаходиться спеціальна інноваційна засипка, здатна впливати на солі твердості. Під час роботи, фільтруючий матеріал Ecosoft Scalex виділяє у воду певну кількість речовини, необхідну для запобігання утворенню накипу на нагрівальних елементах. Фільтруючий матеріал комплексно бореться з проблемою утворення накипу у трьох напрямках: 1. Не дозволяє кристалам сформувати кристалічну решітку та закріпитися на нагрівальних елементах. 2. Запобігає зародженню кристалів накипу – розбиває їх на більш дрібні частинки. 3. Огортає кристали накипу, не даючи їм злипнутися і об’єднатися між собою. Фільтруюча засипка у картриджі не містить фосфати та поліфосфати, вона гіпоалергенна для людини, та нешкідлива для оточуючого середовища. Зовнішня оболонка картриджа – нейлонова сітка, з діаметром пор 100 мікрон, забезпечує додатковий захист приладів – котлів, бойлерів, посудомийних чи пральних машин – від механічних забруднень, що часто містяться у воді (піску, іржі та інших). *слід зауважити, що картридж не пом’якшує воду, тобто не видаляє солі твердості (кальцію та магнію) із води, він лише впливає на їх структуру, та запобігає утворенню накипу на нагрівальних елементах. Завдяки використанню фільтра та картриджа Ecosoft Scalex нагрівальні елементи у ваших приладах – котлах, бойлерах, посудомийних чи пральних машинах – залишатимуться чистими від накипу, що не лише забезпечить їх тривалий термін експлуатації, а також дасть можливість заощаджувати на електроенергії, за рахунок належного теплообміну. Ефективність зберігається при нагріванні води, що пройшла через картридж, до 105⁰С. Ресурс картриджа – 20 000 літрів, рекомендується замінювати кожні 6 місяців.
Основные характеристки товара
Назначение для запобігання накипу
Страна происхождения Україна

Чтобы ваш отзыв прошел модерацию
и был опубликован он должен соответствовать
«Правилам размещения отзывов»

Ресурс картриджа – 20 000 літрів, рекомендується замінювати кожні 6 місяців. Інструкція по заміні картриджа Ecosoft Scalex: 1. Перекрийте подачу води на фільтр. Випустіть наявний тиск у системі, відкривши будь-який кран у одній мережі із фільтром. 2. Відкрутіть колбу фільтра. 3. Дістаньте та утилізуйте використаний картридж. 4. Промийте корпус фільтра водою. 5. Встановіть в корпус новий картридж 6. Закрутіть колбу. 7. Відкрийте подачу води та пересвідчіться у відсутності підтікань.

Подобные фильтры

Наповнювач Ecosoft Scalex 200мл для фільтрів від накипу

Наповнювач Ecosoft Scalex використовується у фільтрах для пральних та посудомийних машин. Наповнювач Ecosoft Scalex - спеціальна інноваційна засипка, здатна впливати на солі твердості. Під час роботи, фільтруючий матеріал Ecosoft Scalex виділяє у в...

245.00 грн.
В наличии
Купить
Больше преимуществ
245.00 грн.
В наличии
Купить

Вопросы и ответы

Как не ошибиться выбирая фильтр для воды?

Выбирая фильтр для воды, важно понимать его назначение и принцип работы, какими элементами он укомплектован, а значит какие загрязнения он будет удалять, и какую воду в итоге Вы получите. Наши консультанты во время заказа или после заказа, смогут Вам подробно рассказать, чего стоит ожидать от выбранного Вами фильтра воды, и при необходимости скорректируют Ваш выбор к нужной модели.

Фильтр какой фирмы лучше всего покупать?

Рекомендуем вначале выбрать тип фильтра, и уже только тогда выбирать фирму производителя фильтра. В зависимости от типа фильтра (принципа очистки) в первую очередь будет зависеть качество очистки воды. Если с типом фильтра Вы уже определились - обратитесь к нашим консультантам, и они посоветуют какой именно брэнд лучше всего будет отвечать Вашим целям и ожиданиям.


Центр поддержки для детальной информации

Задайте вопрос и получите консультацию эксперта

Приезжайте в магазины АКВА ЦЕНТР

Лучшая возможность получить консультацию и выбрать на месте, фильтры для воды в Одессе.

Радужный 8Б

Радужный 8Б

Магазин работает:
Понедельник - Пятница: 10:00 - 18:00
Суббота и Воскресение - выходные дни

 

Радужный 8Б

Радужный 8Б

Магазин работает: 
Понедельник - Пятница: 10:00 - 18:00
Суббота и Воскресение - выходные дни

Представленный на сайте товар может быть не всегда доступен в наших магазинах.
Наличие интересующего Вас товара в магазине уточняйте, пожалуйста, у менеджеров

Спасибо, в ближайшее время мы ответим на Ваш запрос.