АКВА ЦЕНТР - фильтры для воды

063 033-58-58

Картридж Ecosoft 4,5"×20" для видалення Заліза (20"BB)

В наличии
Код:000011
Производитель: Ecosoft
Отзывов: 0
Бесплатная доставка

По всей Украине
На следующий день
после заказа

Установка

По желанию от 300 грн
Доступна по Украине

Наши магазины в Одессе

Большой выбор товаров в наличии

Описание продукта

Картридж Ecosoft Ferromix 20"BB містить суміш каталітичного сорбційного матеріалу, активованого вугілля та коректора рН. Використовується в основному у магістральних фільтрах очищення побутової води для зниження вмісту розчиненого у воді заліза (II) та його домішок. Картридж може використовуватися для очищення від заліза водопровідної води, чи води із свердловини або криниці. Картридж призначений для доочистки холодної води із вмістом заліза до 1 мг/л. Розчинене у воді залізо (II) є причиною утворення жовто-бурих плям на сантехніці а також надає воді неприємний металевий запах. Залізо, як правило, зустрічається в основному у неводопровідній воді (криниця, свердловина). Може застосовуватися для очищення також і питної води. Підходить для стандартних корпусів 20"ВВ різних виробників. Окрім заліза також видаляє хлор, органічні та хлорорганічні сполуки, феноли, пестициди, нафтопродукти, позбавляє поганого запаху та покращує смак води. Ресурс картриджа залежить від якості вхідної води, зокрема вмісту заліза, та складає близько 10 000 літрів води.
Основные характеристки товара
Назначение для холодної води
Очистка от заліза
Размер 20"BB
Размеры 510*112мм
Страна происхождения Україна

Чтобы ваш отзыв прошел модерацию
и был опубликован он должен соответствовать
«Правилам размещения отзывов»

Перед використанням картридж слід замочити у холодній воді мінімум на 8 годин. Заміну картриджа слід проводити по використанні 10 000літрів води, або через 6 місяців, в залежності що раніше наступить. Не рекомендується використовувати картридж понад 6 місяців, через можливе утворення бактеріальної флори на поверхні картриджа, що запобігатиме його ефективній роботі. Після заміни картриджа рекомендується його промити - пропустити без використання принаймні 10 літрів води. Під час промивки картриджа, вихідна вода може мати мутне темне забарвлення, за рахунок вимивання вугільного пилу, що утворився під час транспортування картриджа – це нормальний процес.

Подобные фильтры

Картридж Ecosoft 4,5"×20" Гранульоване вугілля (20"BB)

Даний картридж Ecosoft містить 100% гранульоване активоване кокосове вугілля у пластиковому корпусі розміру 20"ВВ. Використовується в основному у магістральних фільтрах очищення побутової води, та при потребі може застосовуватися і для очищення пит...

1 370.00 грн.
В наличии
Купить
Больше преимуществ
1 370.00 грн.
В наличии
Купить
Картридж Ecosoft 2,5"×10" для видалення Заліза

Картридж призначений для доочистки холодної води, водопровідної або із свердловини, із вмістом заліза до 1 мг/л. Картридж для видалення заліза Ecosoft Ferromix 2,5"х10" містить суміш каталітичного сорбційного матеріалу, високоякісного активованого в...

269.00 грн.
В наличии
Купить
Больше преимуществ
269.00 грн.
В наличии
Купить

Вопросы и ответы

Как не ошибиться выбирая фильтр для воды?

Выбирая фильтр для воды, важно понимать его назначение и принцип работы, какими элементами он укомплектован, а значит какие загрязнения он будет удалять, и какую воду в итоге Вы получите. Наши консультанты во время заказа или после заказа, смогут Вам подробно рассказать, чего стоит ожидать от выбранного Вами фильтра воды, и при необходимости скорректируют Ваш выбор к нужной модели.

Фильтр какой фирмы лучше всего покупать?

Рекомендуем вначале выбрать тип фильтра, и уже только тогда выбирать фирму производителя фильтра. В зависимости от типа фильтра (принципа очистки) в первую очередь будет зависеть качество очистки воды. Если с типом фильтра Вы уже определились - обратитесь к нашим консультантам, и они посоветуют какой именно брэнд лучше всего будет отвечать Вашим целям и ожиданиям.


Центр поддержки для детальной информации

Задайте вопрос и получите консультацию эксперта

Приезжайте в магазины АКВА ЦЕНТР

Лучшая возможность получить консультацию и выбрать на месте, фильтры для воды в Одессе.

Радужный 8Б

Радужный 8Б

Магазин работает:
Понедельник - Пятница: 10:00 - 18:00
Суббота и Воскресение - выходные дни

 

Радужный 8Б

Радужный 8Б

Магазин работает: 
Понедельник - Пятница: 10:00 - 18:00
Суббота и Воскресение - выходные дни

Представленный на сайте товар может быть не всегда доступен в наших магазинах.
Наличие интересующего Вас товара в магазине уточняйте, пожалуйста, у менеджеров

Спасибо, в ближайшее время мы ответим на Ваш запрос.