АКВА ЦЕНТР - фильтры для воды

063 033-58-58

Фільтр від накипу Ecosoft Scalex-100 для пральних машин

В наличии
Код:000039
Производитель: Ecosoft
Отзывов: 0
Бесплатная доставка

По всей Украине
На следующий день
после заказа

Установка

По желанию от 300 грн
Доступна по Украине

Наши магазины в Одессе

Большой выбор товаров в наличии

Описание продукта

Фільтр для води Ecosoft Scalex-100 для пральних машин призначений для захисту вашої побутової техніки –пральних та посудомийних машин. Утворення накипу на нагрівальних елементах призводить до зниження ефективності роботи пральної чи посудомийної машини, та в кінцевому результаті їх поломок. Фільтр містить наповнювач Ecosoft Scalex - спеціальну інноваційну засипку, здатну впливати на солі твердості. Під час роботи, фільтруючий матеріал Ecosoft Scalex виділяє у воду певну кількість речовини, необхідну для запобігання утворенню накипу на нагрівальних елементах. Фільтруючий матеріал комплексно бореться з проблемою утворення накипу у трьох напрямках: 1. Не дозволяє кристалам сформувати кристалічну решітку та закріпитися на нагрівальних елементах. 2. Запобігає зародженню кристалів накипу – розбиває їх на більш дрібні частинки. 3. Огортає кристали накипу, не даючи їм злипнутися і об’єднатися між собою. Фільтруюча засипка не містить фосфати та поліфосфати, вона гіпоалергенна для людини, та нешкідлива для оточуючого середовища. *слід зауважити, що матеріал Ecosoft Scalex не пом’якшує воду, тобто не видаляє солі твердості (кальцію та магнію) із води, він лише впливає на їх структуру, та запобігає утворенню накипу на нагрівальних елементах. Завдяки використанню фільтра та із засипкою Ecosoft Scalex нагрівальні елементи у ваших приладах – посудомийних чи пральних машинах – залишатимуться чистими від накипу, що не лише забезпечить їх тривалий термін експлуатації, а також дасть можливість заощаджувати на електроенергії до 30%, за рахунок належного теплообміну. Ефект «зв’язування» солей твердості, дає можливість економити до 40% прального порошку, а Ваші речі під час кожного прання менше зношуватимуться, та довше зберігатимусь свій колір та гарний вигляд. Ефективність зберігається при нагріванні води, що пройшла через засипку, до 105⁰С. Розміри під’єднання та конструкція фільтру, забезпечують легке під’єднання перед пральною чи посудомийною машиною.
Основные характеристки товара
Материал корпуса пластик
Назначение для запобігання накипу
Размер соединения 3/4"
Размеры 130*65мм
Страна происхождения Україна

Чтобы ваш отзыв прошел модерацию
и был опубликован он должен соответствовать
«Правилам размещения отзывов»

Для ефективного захисту вашої пральної чи посудомийної машини, змінюйте наповнювач у фільтрі кожні 6 місяців. Для заміни, використовуйте Наповнювач Ecosoft Scalex 200мл, якого вистачає на дві заміни у фільтрах Ecosoft Scalex для пральних та посудомийних машин. Однієї порції засипки у фільтрі 100мл – вистачає для 20 000 літрів води або 400-х циклів прання. Проте, через актуальний склад води в Україні, рекомендується змінювати засипку кожні 6 місяців. Водопровідна вода містить велику кількість різних домішок. Таким чином, в процесі роботи матеріал забруднюється домішками, зокрема залізом, органікою, в результаті чого активна речовина засипки хоча і ще залишається, але уже перестає виділятися у воду.

Подобные фильтры

Фільтр від накипу Ecosoft Scalex-200 для бойлерів

Фільтр для води Ecosoft Scalex призначений для захисту вашої побутової техніки – котлів, бойлерів, пральних та посудомийних машин. Всередині картриджа фільтра знаходиться спеціальна інноваційна засипка, здатна впливати на солі твердості. Під час робо...

569.00 грн.
В наличии
Купить
Больше преимуществ
569.00 грн.
В наличии
Купить

Вопросы и ответы

Как не ошибиться выбирая фильтр для воды?

Выбирая фильтр для воды, важно понимать его назначение и принцип работы, какими элементами он укомплектован, а значит какие загрязнения он будет удалять, и какую воду в итоге Вы получите. Наши консультанты во время заказа или после заказа, смогут Вам подробно рассказать, чего стоит ожидать от выбранного Вами фильтра воды, и при необходимости скорректируют Ваш выбор к нужной модели.

Фильтр какой фирмы лучше всего покупать?

Рекомендуем вначале выбрать тип фильтра, и уже только тогда выбирать фирму производителя фильтра. В зависимости от типа фильтра (принципа очистки) в первую очередь будет зависеть качество очистки воды. Если с типом фильтра Вы уже определились - обратитесь к нашим консультантам, и они посоветуют какой именно брэнд лучше всего будет отвечать Вашим целям и ожиданиям.


Центр поддержки для детальной информации

Задайте вопрос и получите консультацию эксперта

Приезжайте в магазины АКВА ЦЕНТР

Лучшая возможность получить консультацию и выбрать на месте, фильтры для воды в Одессе.

Радужный 8Б

Радужный 8Б

Магазин работает:
Понедельник - Пятница: 10:00 - 18:00
Суббота и Воскресение - выходные дни

 

Радужный 8Б

Радужный 8Б

Магазин работает: 
Понедельник - Пятница: 10:00 - 18:00
Суббота и Воскресение - выходные дни

Представленный на сайте товар может быть не всегда доступен в наших магазинах.
Наличие интересующего Вас товара в магазине уточняйте, пожалуйста, у менеджеров

Спасибо, в ближайшее время мы ответим на Ваш запрос.