АКВА ЦЕНТР - фильтры для воды

063 033-58-58

Фільтр Ecosoft 10" механічної очистки, непрозорий (1/2")

В наличии
Код:000052
Производитель: Ecosoft
Отзывов: 0
Бесплатная доставка

По всей Украине
На следующий день
после заказа

Установка

По желанию от 300 грн
Доступна по Украине

Наши магазины в Одессе

Большой выбор товаров в наличии

Описание продукта

Фільтр Ecosoft 10" механічної очистки призначений для встановлення на вході води у квартиру чи будинок. Фільтр укомплектований картриджем із поліпропілену, із діаметром пор 5 мікрон. Очищення води відбувається шляхом проходження води із зовні всередину картриджа, забруднення завбільшки понад 5 мікрон не можуть пройти через отвори у картриджі та відповідно затримуються на його поверхні. Фільтр виготовлений із якісного європейського пластику, здатний забезпечити довгий термін служби. Корпус із непрозорого пластику більш надійно витримує перепади тиску у мережі, та здатний витримувати гідроудари до 30-и атмосфер. В місці під’єднання фільтру використовуються латунні вставки. В комплект фільтра окрім корпусу входить картридж із поліпропілену, ключ та полка для монтажу фільтра. Фільтр видаляє із води такі механічні домішки як пісок, іржа (нерозчинне у воді залізо), глина, та інший бруд. Наявні у воді механічні забруднення часто стають причиною засмічення сіточок змішувачів, отворів душових лійок, що перешкоджає нормальній прохідності потоку води, стають причиною засмічення запірної арматури та її пошкодження. *так як у народі часто помилково відносять вапняний наліт до числа механічних забруднень, слід зауважити, що картриджі із поліпропілену, що використовуються разом із даним фільтром, не видаляють із води солі кальцію та магнію, які знаходяться у воді у розчиненому вигляді і є причиною утворення вапняного нальоту на сантехніці. Так само поліпропіленові картриджі не видаляють із води розчинне Залізо (II), що утворює жовті (бурі) плями на сантехніці, внаслідок процесу окислення (контакту води із повітрям).
Основные характеристки товара
Материал корпуса пластик
Назначение для холодної води
Очистка от механічних забруднень
Производительность 10 літрів/хвилину
Размер 10" (стандарт)
Размер соединения 1/2"
Размеры 340*130мм
Страна происхождения Україна
Тип магістральний фільтр
Тип корпуса непрозорий

Чтобы ваш отзыв прошел модерацию
и был опубликован он должен соответствовать
«Правилам размещения отзывов»

Ресурс картриджа прямо залежить від механічного забруднення вхідної води, та може складати орієнтовно 10000 літрів. Рекомендується замінювати картридж кожні 2-6 місяців, або частіше, якщо знизиться напір води у системі. Інструкція по заміні картриджа фільтра: 1. Перекрийте подачу води на фільтр. Випустіть наявний тиск у системі, відкривши будь-який кран у одній мережі із фільтром. 2. Відкрутіть колбу фільтра. 3. Дістаньте та утилізуйте використаний картридж. 4. Промийте корпус фільтра водою. 5. Встановіть в корпус новий картридж 6. Закрутіть колбу. 7. Відкрийте подачу води та пересвідчіться у відсутності підтікань.
Фільтр оптимально застосовувати для очищення води у квартирі чи будинку із одним санвузлом. Рекомендований робочий тиск до 4-х атмосфер. Максимальний тиск – 6 атмосфер. Разом із фільтром рекомендовано використовувати також редуктор тиску, для нівелювання можливих гідроударів у водопровідній мережі та захисту фільтра від пошкодження. Фільтр призначений для очищення лише холодної води (до 43⁰С). Не допускається використання фільтру зовні приміщення при мінусових температурах.

Подобные фильтры

Фільтр Ecosoft 10" механічної очистки, прозорий (1/2")

Фільтр Ecosoft 10" механічної очистки призначений для встановлення на вході води у квартиру чи будинок. Фільтр укомплектований картриджем із поліпропілену, із діаметром пор 5 мікрон. Очищення води відбувається шляхом проходження води із зовні всереди...

569.00 грн.
В наличии
Купить
Больше преимуществ
569.00 грн.
В наличии
Купить
Фільтр Ecosoft 10" механічної очистки, непрозорий (3/4")

Фільтр Ecosoft 10" механічної очистки призначений для встановлення на вході води у квартиру чи будинок. Фільтр укомплектований картриджем із поліпропілену, із діаметром пор 5 мікрон. Очищення води відбувається шляхом проходження води із зовні всереди...

679.00 грн.
В наличии
Купить
Больше преимуществ
679.00 грн.
В наличии
Купить

Вопросы и ответы

Как не ошибиться выбирая фильтр для воды?

Выбирая фильтр для воды, важно понимать его назначение и принцип работы, какими элементами он укомплектован, а значит какие загрязнения он будет удалять, и какую воду в итоге Вы получите. Наши консультанты во время заказа или после заказа, смогут Вам подробно рассказать, чего стоит ожидать от выбранного Вами фильтра воды, и при необходимости скорректируют Ваш выбор к нужной модели.

Фильтр какой фирмы лучше всего покупать?

Рекомендуем вначале выбрать тип фильтра, и уже только тогда выбирать фирму производителя фильтра. В зависимости от типа фильтра (принципа очистки) в первую очередь будет зависеть качество очистки воды. Если с типом фильтра Вы уже определились - обратитесь к нашим консультантам, и они посоветуют какой именно брэнд лучше всего будет отвечать Вашим целям и ожиданиям.


Центр поддержки для детальной информации

Задайте вопрос и получите консультацию эксперта

Приезжайте в магазины АКВА ЦЕНТР

Лучшая возможность получить консультацию и выбрать на месте, фильтры для воды в Одессе.

Радужный 8Б

Радужный 8Б

Магазин работает:
Понедельник - Пятница: 10:00 - 18:00
Суббота и Воскресение - выходные дни

 

Радужный 8Б

Радужный 8Б

Магазин работает: 
Понедельник - Пятница: 10:00 - 18:00
Суббота и Воскресение - выходные дни

Представленный на сайте товар может быть не всегда доступен в наших магазинах.
Наличие интересующего Вас товара в магазине уточняйте, пожалуйста, у менеджеров

Спасибо, в ближайшее время мы ответим на Ваш запрос.